Zakład pogrzebowy Antoninów 40, gm. Piaseczno

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu.

Antoninów 40 paw.2 
Cmentarz Komunalny Południowy
05-503 Antoninów gm. Piaseczno

Telefon czynny całą dobę:
tel. +48 22 757 02 04Śmierć bliskiej osoby jest ogromnym ciosem dla rodziny czy przyjaciół, po którym trudno jest się szybko podnieść. Nie wszyscy znajdują w sobie na tyle sił, aby we własnym zakresie zająć się organizacją pogrzebu. Dlatego powstały profesjonalne zakłady, które świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe, odciążając tym samym swoich Klientów w tym niezwykle dla nich trudnym czasie. Firma pogrzebowa Kalla zaprasza Państwa do swojego biura we wsi Antoninów w gminie Piaseczno, na terenie Cmentarza Komunalnego Południowego (Antoninów 40 paw.2). Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z organizacją pochówku.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia domu pogrzebowego Kalla?

Nasz zakład pogrzebowy został założony w Warszawie w 1990 roku. Działamy więc na rynku od ponad 30 lat, niezmiennie gwarantując bardzo wysoką jakość usług pogrzebowych. Przede wszystkim stawiamy na kompleksowość naszej oferty, aby zdjąć z Państwa barków wszelkie obowiązki związane z pochówkiem oraz konsolacją.

Firma pogrzebowa Kalla cieszy się bardzo dobrą opinią wśród Klientów z terenu gminy Piaseczno. Odpowiadaliśmy za organizację wielu pogrzebów we wsi Antoninów, a większość Klientów trafia do nas z polecenia. To najlepiej świadczy o tym, jak poważnie traktujemy kwestię jakości, rzetelności, terminowości.

Kompleksowa oferta usług pogrzebowych

Zakład pogrzebowy Kalla świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe wszelkiego typu, niezależnie od tego, na jaką formułę pochówku są Państwo zdecydowani. Jako jedna z nielicznych firm pogrzebowych w regionie specjalizujemy się w pogrzebach świeckich, czyli prowadzonych przez Mistrza Ceremonii, najczęściej bezwyznaniowych. W Polsce rośnie popularność świeckiego pochówku, a my na to zapotrzebowanie odpowiadamy. Jeśli więc szukają Państwo firmy pogrzebowej, która zorganizuje taką uroczystość, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Oczywiście zorganizujemy także tradycyjny pochówek wraz z uroczystością pogrzebową w obrządku religijnym. Oferujemy również coraz popularniejsze kremacje, zajmując się przygotowaniem ciała do spopielenia, pomagając w wyborze urny oraz wykupieniu miejsca w kolumbarium.

Nasz zakład pogrzebowy zapewni Państwu bardzo szeroki wybór funeraliów i wszelkiego rodzaju akcesoriów pogrzebowych. Pomożemy w dobraniu odpowiedniej trumny, urny, zapewnimy wiązanki i wieńce pogrzebowe, dysponujemy ubraniami do trumny i całym katalogiem dewocjonaliów. W Państwa imieniu wykupimy nekrologi w prasie i Internecie, możemy również przygotować i rozwiesić klepsydry. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, w tym przystosowanych do krajowego transportu ciała oraz przewozu gości na miejsce konsolacji.

Najważniejsze jest natomiast to, że udzielamy Państwu profesjonalnego wsparcia w tych niezwykle trudnych chwilach, dając gwarancję perfekcyjnej organizacji uroczystości pogrzebowej, co pozwoli się Państwu w pełni skupić na przeżywaniu żałoby.

Już teraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego (numer czynny przez całą dobę) oraz do odwiedzenia biura naszego zakładu pogrzebowego we wsi Antoninów w gminie Piaseczno.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość
niczym nie dającej się zapełnić pustki

ks. Józef Tischner