Co naprawdę wyróżnia firmę pogrzebową Kalla z Warszawy? Oto główne powody, dla których warto nam zaufać

Nie ma firmy pogrzebowej, która nie twierdziłaby, że jest najlepsza, najbardziej kompetentna i zaangażowana w sprawne zorganizowanie uroczystości. Wszystkie funkcjonujące na rynku zakłady przekonują o swoich kwalifikacjach, doświadczeniu i najwyższym standardzie obsługi klienta. Tym samym naprawdę trudno jest wybrać właśnie tę firmę, której warto zaufać i bez obaw powierzyć jej organizację pogrzebu bliskiej osoby.

Kalla – renomowana firma pogrzebowa w Warszawie – nie musi się licytować na zapewnianie o swojej rzetelności. Świadczą o tym doskonałe opinie oraz fakt, iż większość klientów trafia do nas dzięki rekomendacjom znajomych. W tym artykule znajdą Państwo omówienie kilku szczegółów, które naprawdę wyróżniają nasz zakład pogrzebowy na tle całej rynkowej konkurencji.

Pełne zaangażowanie w sprawy klienta

Podejście, jakie prezentujemy w firmie Kalla, nie jest wcale normą w całej naszej branży. Jesteśmy przedsiębiorstwem pogrzebowym z tradycjami, zbudowanym na podstawowych, ważnych dla nas i naszych klientów wartościach: uczciwości, szczerości, przejrzystości, zrozumieniu i empatii.

Wybierając naszą firmę pogrzebową mogą mieć Państwo pewność, że organizacją pogrzebu zajmą się profesjonaliści, doskonale wiedzący co robią, mający duże doświadczenie, a także w 100% zaangażowani w przygotowanie uroczystości w taki sposób, jakiego oczekują klienci.

Kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowej

Każdy, kto decyduje się zatrudnić firmę pogrzebową, oczekuje kompleksowej organizacji – i słusznie. W Kalla doskonale to rozumiemy, dlatego całościowe zajęcie się sprawami związanymi z przygotowaniem pogrzebu jest dla nas czymś oczywistym.

Wybierając naszą firmę nie muszą się Państwo przejmować niczym. Zadbamy zarówno o sprawy formalne, jak i parafialne, kremacyjne, cmentarne i wszystkie inne, które tylko będą mieć związek z organizacją zleconej nam uroczystości pożegnalnej.

Indywidualne doradztwo

Bardzo ważną zaletą naszej firmy pogrzebowej jest to, że od początku do końca za obsługę klienta odpowiada ta sama osoba. Indywidualny doradca jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, odpowie na wszystkie pytania, będzie służyć pomocą na etapie wyboru odpowiednich usług pogrzebowych czy funeraliów, rozwieje wątpliwości, zainspiruje itd.

Takie wsparcie ze strony doradcy jest bezcenne, zwłaszcza na trudnym etapie szoku, jaki przeżywają bliscy po stracie ukochanej osoby. Wówczas ciężko jest zebrać myśli i zmotywować się do zorganizowania pogrzebu. Z naszym doradcą będzie to o wiele łatwiejsze.

Wieloletnie doświadczenie = znajomość wszystkich procedur

Firma pogrzebowa Kalla została założona w 1990 roku. Organizacją pogrzebów zleconych przez naszych klientów zajmuje się już kolejne pokolenie. Jesteśmy jednym z najdłużej działających i tym samym najbardziej doświadczonych zakładów pogrzebowych w stolicy.

To doświadczenie przekłada się na doskonałą znajomość procedur pogrzebowych, jak również dobre relacje z zarządcami cmentarzy, krematoriów czy z proboszczami parafii. Dzięki temu możemy zagwarantować sprawne zorganizowanie uroczystości, bez żadnych opóźnień, a tym bardziej bez błędów proceduralnych, które mogłyby uniemożliwić przeprowadzenie pogrzebu w pierwotnie wyznaczonym terminie.

Empatia

Empatyczne podejście pracowników zakładu pogrzebowego jest jedną z tych rzeczy, na które zwracamy szczególną uwagę chociażby w trakcie szkoleń. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik mający kontakt z klientem cechował się wysoką kulturą osobistą oraz powściągliwością w okazywaniu emocji – takie profesjonalne podejście bardzo dobrze się sprawdza, a wręcz pomaga klientom w otrząśnięciu się z pierwszej fazy szoku po stracie bliskiej osoby.

Empatia pomaga w zbudowaniu dobrej relacji z klientami, którzy od razu wiedzą, że mogą liczyć na pracowników naszego zakładu pogrzebowego i powierzyć naszej firmie wszystkie obowiązki związane z organizacją uroczystości. To z kolei zapewnia tak bezcenny w tych trudnych chwilach wewnętrzny spokój.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kalla

Kalla to renomowany dom pogrzebowy w Warszawie Wola i Warszawie Mokotów, który cieszy się doskonałą opinią wśród dotychczasowych klientów. Jeśli zależy Państwu na tym, aby organizacja pogrzebu przebiegła bez najmniejszych zakłóceń, w 100% zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wyobrażeniami, to jesteśmy odpowiednią firmą i z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurami firmy pogrzebowej Kalla. Nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania, podpowiedzią kilka rozwiązań oraz zaproszą na osobiste spotkanie z doradcą.

Kalla świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w Warszawie Mokotów i Warszawie Wola, jak również poza stolicą. Jeśli są Państwo zainteresowani kompleksową organizacją uroczystości pożegnalnej w regionie, to już teraz zachęcamy do kontaktu z biurem naszego zakładu pogrzebowego w Piasecznie.

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość
niczym nie dającej się zapełnić pustki

ks. Józef Tischner