Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Czy Kalla to drogi zakład pogrzebowy? Wyjaśniamy

To w pełni zrozumiałe, że dla sporej grupy osób kluczowym kryterium wyboru zakładu pogrzebowego są ceny świadczonych przez niego usług. Od miesięcy obserwujemy, że coraz więcej klientów zaczyna rozmowę właśnie od prośby o przygotowanie wstępnego kosztorysu. Jest to efekt pogarszającej się sytuacji ekonomicznej polskich gospodarstw domowych. Gdy dodamy do tego fakt, iż większość klientów stanowią osoby starsze, pobierające niewielkie emerytury, to wiemy już, dlaczego cena często decyduje o wyborze firmy pogrzebowej w Warszawie czy w dowolnym innym mieście.

W tym artykule wyjaśnimy ważną kwestię, czyli odpowiemy na pytanie, czy Kalla to rzeczywiście drogi zakład pogrzebowy. Jesteśmy odmiennego zdania, a po konkretne argumenty zapraszamy do naszego poradnika.

Nasze stawki nie odbiegają od tych rynkowych

Zacznijmy od tego, z czego nie każdy klient zdaje sobie sprawę. Ceny usług w branży funeralnej są wybitnie zunifikowane. Oznacza to, że poszczególne zakłady oferują naprawdę zbliżone, wręcz dokładnie takie same stawki, które są ściśle uzależnione od realnych kosztów organizacji pogrzebu.

Gdy któryś zakład pogrzebowy podnosi ceny, to pozostałe działające w tym samym mieście czy regionie bardzo szybko idą w jego ślady. W branży funeralnej konkurujemy nie cenami, ale jakością świadczonych usług i przede wszystkim rozpoznawalnością marki zakładu – gros zleceń pozyskujemy z polecenia, dzięki czemu zasady funkcjonowania na dość hermetycznym rynku są przejrzyste i uczciwe.

Organizacja pogrzebu w Warszawie jest nieco droższa niż w innych regionach kraju

Zdarza się, że ceny usług pogrzebowych świadczonych przez nasz zakład, są – pisząc eufemistycznie – nieprzyjemnym zaskoczeniem dla klientów spoza Warszawy. Wynika to jednak nie z naszej polityki cenowej, ale z rzeczywistych kosztów działalności w stolicy.

Warszawskie zakłady pogrzebowe ponoszą znacznie większe wydatki związane z chociażby:

  • Wynajmem pomieszczeń;
  • Pensjami pracowników;
  • Kosztami serwisu samochodów;
  • Zakupem mediów;

Wszystko to ma oczywiście przełożenie na ceny usług, jednak zapewniamy, że na tle innych zakładów pogrzebowych w Warszawie nie wypadamy wcale drogo – wprost przeciwnie.

Mamy ceny, które odzwierciedlają jakość świadczonych przez nas usług

Od początku działalności naszego zakładu pogrzebowego (czyli już od ponad 30 lat) za cel stawiamy sobie świadczenie usług najwyższej jakości. Priorytetem jest dla nas to, aby klienci, którzy powierzają nam organizację tak ważnej uroczystości, nie musieli się niczym martwić i mieli pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Stąd też nigdy nie pozwalamy sobie na to, aby w imię obniżenia cen pogorszyć jakość świadczonych usług. Jesteśmy również przekonani, że nasi klienci wcale tego nie oczekują.

Nie zostawiamy bez pomocy klientów, którzy dysponują mocno ograniczonym budżetem

Wysoka jakość świadczonych usług pogrzebowych nie jest zarezerwowana wyłącznie dla osób, które nie muszą się liczyć z kosztami. W firmie pogrzebowej Kalla regularnie organizujemy uroczystości zlecone przez klientów, którzy muszą się ograniczyć do skromnego budżetu, w tym wliczając już zasiłek pogrzebowy np. z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Nie zostawiamy takich klientów bez pomocy, zawsze starając się skalkulować ofertę w taki sposób, aby była ona dostępna także na tzw. przeciętną kieszeń. Podpowiadamy, z czego warto zrezygnować, by obniżyć koszty organizacji pogrzebu, co klienci mogą zrobić samodzielnie, a co lepiej jest zostawić w rękach fachowców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kalla

Kalla to jeden z najbardziej renomowanych zakładów pogrzebowych w Warszawie. Usługi świadczymy od 1990 roku, w tym czasie odpowiadając za kompleksową organizację pochówków wielu znanych osobistości. Pomimo znakomitej opinii i najwyższej jakości świadczonych usług, zachowaliśmy atrakcyjne ceny, dzięki czemu z naszej oferty może skorzystać praktycznie każdy.

Tym, co wyróżnia nas na tle innych zakładów pogrzebowych w Warszawie, jest maksymalne zaangażowanie w proces organizacji pogrzebu. Niezależnie od tego, jakim budżetem Państwo dysponują, gwarantujemy pełne wsparcie ze strony naszych ekspertów – tak na etapie doradztwa, jak i właściwej organizacji uroczystości, również na poziomie załatwiania różnego rodzaju formalności.

Kalla świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w Warszawie Wola i Warszawie Mokotów, jak również poza stolicą – tutaj zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem naszego zakładu pogrzebowego w Piasecznie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące czy to samych usług, czy cennika, to zachęcamy do zadawania ich pracownikom naszych biur. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej oraz do lektury innych poradników, w których wyjaśniamy wiele kwestii związanych z organizacją pogrzebów wyznaniowych, świeckich, tradycyjnych i kremacyjnych.