Dlaczego warto kupić funeralia bezpośrednio od firmy pogrzebowej?

Zakłady pogrzebowe odpowiadają nie tylko za wszystkie czynności związane z organizacją pochówku. Profesjonalne firmy zapewniają swoim klientom również szeroki wybór funeraliów, czyli m.in. trumien, urn, szarf, odzieży pogrzebowej dla zmarłych czy dewocjonaliów. Zakup tych przedmiotów bezpośrednio w zakładzie wydaje się być naturalnym rozwiązaniem i rzeczywiście jest to najlepsza możliwa opcja dla pogrążonej w żałobie rodziny. Dlaczego? Najważniejsze argumenty omawiamy w poradniku zakładu pogrzebowego Kalla z Warszawy.  

Oszczędność czasu

Dzięki zakupowi funeraliów w wybranej już firmie pogrzebowej nie muszą Państwo tracić cennego czasu na szukanie innych dostawców. Wszystko mogą Państwo załatwić w jednym miejscu, z pomocą jednego pracownika, co niewątpliwie jest bardzo wygodne. Zwłaszcza w tak trudnym momencie życia warto zagwarantować sobie możliwość skupienia się na przeżywaniu żałoby, zamiast musieć odwiedzać kilka punktów w mieście czy tym bardziej wertować Internet w poszukiwaniu odpowiednich funeraliów.

Z doświadczenia wiemy, że klienci, którzy nawet początkowo planowali zorganizować np. trumnę we własnym zakresie, ostatecznie i tak decydowali się na naszą ofertę – właśnie ze względu na oszczędność czasu. Przypominamy, że przygotowania do uroczystości pogrzebowej same w sobie są już na tyle czasochłonne i stresujące, że naprawdę nie warto sobie dokładać kolejnych obowiązków.

Bardzo duży wybór funeraliów

To jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za tym, aby kupić funeralia bezpośrednio od wynajętej firmy pogrzebowej. Każdy profesjonalny zakład dba o to, aby w jego ofercie znajdowało się wiele modeli np. trumien czy urn. W branży funeralnej również obowiązują mody, dlatego firma Kalla stale uzupełnia swój asortyment, śledzi trendy, bierze udział w targach branżowych i podpatruje najciekawsze rozwiązania oferowane przez producentów.

Dzięki szerokiemu wyborowi funeraliów mogą mieć Państwo pewność, że szybko znajdą takie przedmioty, które z jednej strony idealnie wpisują się w Państwa oczekiwania estetyczne, a z drugiej są dostępne w założonym budżecie.

Profesjonalne doradztwo

Choć wydaje się, że wybranie funeraliów dla bliskiej osoby, która odeszła, jest bardzo łatwym zadaniem (w końcu znamy swój gust, a nierzadko mamy też informację dotyczącą oczekiwań zmarłego w tym zakresie), to w rzeczywistości klienci mają spore problemy z podjęciem decyzji.

Po części wynika to z przeżywanego stresu, po części z bardzo szerokiej oferty – trudno jest się więc na coś zdecydować, a już zwłaszcza, gdy bliscy zmarłego dysponują dość ograniczonym budżetem i nie mogą sobie pozwolić na zakup np. trumny z najwyższej półki.

W takiej sytuacji z pomocą przyjdą Państwu pracownicy firmy pogrzebowej Kalla z Warszawy, którzy mają duże doświadczenie w pracy z klientem, potrafią spokojnie i konkretnie wytłumaczyć, dlaczego rekomendują wybór tego, a nie innego produktu. Znają również aktualne trendy oraz, co nie jest bez znaczenia, parametry techniczne funeraliów – pozwala to zaproponować np. trumnę, która będzie odpowiednia do wymiarów i masy ciała zmarłej osoby.

Profesjonalne doradztwo pracowników zakładu pogrzebowego Kalla daje gwarancję perfekcyjnego dopasowania funeraliów do oczekiwań rodziny

Atrakcyjne ceny, żadnych opóźnień

Wiele osób wychodzi z założenia, że warto poszukać funeraliów np. w Internecie, aby uzyskać jeszcze niższą cenę zakupu. I choć rzeczywiście jest to prawdopodobne, to radzimy się zastanowić, czy na pewno gra jest warta świeczki. Przeżywają Państwo żałobę, chcą się skupić na wzajemnym pocieszaniu i przygotowaniach do uroczystości pogrzebowej, czeka też Państwa załatwianie wielu spraw urzędowych, finansowych etc.

Wszystko to przemawia za tym, aby jednak zdecydować się na zakup funeraliów w firmie pogrzebowej, która odpowiada za organizację pochówku. W Kalla mogą Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ zaopatrujemy się w akcesoria pogrzebowe bezpośrednio u producentów. Zawsze też jesteśmy w stanie zaoferować takie funeralia, które mieszczą się w Państwa budżecie, a jednocześnie spełnią Państwa oczekiwania pod względem jakości wykonania oraz estetyki.

Ważnym argumentem jest również to, że kupując funeralia w naszej firmie eliminują Państwo ryzyko jakichkolwiek opóźnień. Gwarantujemy, że zamówione produkty będą gotowe na czas, czyli najpóźniej w dniu pogrzebu, co zaoszczędzi Państwu niepotrzebnych nerwów.

Kalla – dom pogrzebowy w Warszawie – Wola oraz Warszawie – Mokotów, oferuje swoim klientom sprzedaż wysokiej jakości funeraliów renomowanych producentów. Już teraz zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi biurami:

Jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych firm pogrzebowych w Warszawie, oferując profesjonalne usługi od ponad 30 lat. Jeśli planują Państwo organizację pochówku w okolicach Warszawy, to zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym w Piasecznie.

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość
niczym nie dającej się zapełnić pustki

ks. Józef Tischner