Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Dom pogrzebowy Warszawa – Wola

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób przeżywających stratę kogoś bliskiego decyduje się skorzystać z kompleksowych usług pogrzebowych, powierzając organizację pochówku profesjonalnej firmie. Jest to bez wątpienia bardzo komfortowe rozwiązanie, które w dodatku znajduje się w zasięgu finansowym praktycznie każdego – pamiętajmy o zasiłku pogrzebowym wypłacanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jeśli szukają Państwo domu pogrzebowego w Warszawie – Wola, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kalla. Jesteśmy jednym z najbardziej renomowanych zakładów pogrzebowych w stolicy, któremu można zaufać i powierzyć całościową organizację uroczystości.  

Czym warto się kierować wybierając dom pogrzebowy?

Najważniejsze jest upewnienie się, że dany dom pogrzebowy nie działa na rynku od wczoraj, tylko ma duże doświadczenie w organizowaniu uroczystości pogrzebowych. To eliminuje ryzyko natrafienia na firmę, która nie jest do końca profesjonalna lub dopiero uczy się na swoich klientach.

Zakład pogrzebowy Kalla działa na warszawskim rynku od 1990 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w stolicy, która w ciągu tych ponad 30 lat zapracowała sobie na znakomitą opinię klientów.

I właśnie te opinie są kolejnym kryterium, jakie warto wziąć pod uwagę wybierając dom pogrzebowy w Warszawie – Wola czy dowolnej innej dzielnicy. Jeśli dotychczasowi klienci polecają usługi danej firmy, to dobrze będzie skorzystać z takich rekomendacji. Świadczą one o tym, że zakład pogrzebowy podchodzi do swoich obowiązków w sposób rzetelny, poważnie traktuje klientów oraz dba o każdy szczegół związany z organizacją pochówku.

Bardzo ważną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę na etapie wyboru domu pogrzebowego w Warszawie – Wola jest zakres oferty. Nie wszystkie zakłady pogrzebowe są w stanie zagwarantować zrealizowanie dowolnego życzenia klienta. Jeśli np. planują Państwo pogrzeb świecki, to koniecznie trzeba sprawdzić, czy firma dysponuje własnym Mistrzem Ceremonii i czy w ogóle kiedykolwiek organizowała tego typu uroczystość (znacząco różniącą się od pogrzebu wyznaniowego).

Na pewno należy także upewnić się, że dom pogrzebowy służy swoim klientom szybką pomocą. Bywają sytuacje, kiedy trzeba z niej skorzystać np. w środku nocy. Radzimy więc sprawdzić, czy wstępnie wybrana firma udostępnia całodobowe numery telefonów, pod którymi można zgłosić śmierć bliskiej osoby i zagwarantować sobie błyskawiczną reakcję pracowników zakładu.

Jakie usługi świadczy nasz dom pogrzebowy w Warszawie – Wola?

Obejmujemy klientów kompleksową obsługą, dbając o to, aby nie musieli się Państwo troszczyć o żadne kwestie związane z organizacją pochówku. Wystarczy tylko, że przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, a nasi specjaliści zajmą się resztą. To bardzo wygodne rozwiązanie, które stworzy Państwu przestrzeń do przeżywania żałoby i stopniowego godzenia się ze stratą.

Oferta naszego domu pogrzebowego w Warszawie – Wola jest bardzo obszerna i obejmuje m.in.:

 • organizację pogrzebów świeckich i wyznaniowych,
 • organizację kremacji,
 • zabiegi tanatologiczne (pieczołowite przygotowanie ciała do pochówku),
 • szeroki wybór funeraliów, w tym trumien, urn, akcesoriów religijnych etc.,
 • opiekę nad grobem,
 • transport ciała,
 • transport gości,
 • pomoc w załatwieniu spraw formalnych,
 • pomoc w zorganizowaniu wieńców i wiązanek pogrzebowych,
 • oprawę muzyczną,
 • obsługę filmową i fotograficzną.

To tylko wycinek naszej oferty. Kalla jest w stanie spełnić każde Państwa życzenie, dzięki czemu pogrzeb ukochanej osoby będzie mieć wyjątkowy charakter.

Profesjonalne doradztwo

Jedną z ważniejszych zalet naszego domu pogrzebowego w Warszawie – Wola jest to, że nigdy nie zostawiamy klientów samych z problemami organizacyjnymi, jakie wywołała śmierć bliskiej osoby. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i doradztwo w zakresie m.in. uzyskania dokumentów urzędowych i zasiłku pogrzebowego z ZUS czy zamknięcia spraw, jakie zostawił po sobie zmarły. Z doświadczenia wiemy, że jest to nieocenione wsparcie dla pogrążonej w żałobie rodziny.

Przyjmujemy zgłoszenia przez całą dobę

Kalla to dom pogrzebowy w Warszawie – Wola, który udziela swoim klientom wsparcia w każdej sytuacji, niezależnie od pory czy dnia tygodnia. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa całodobowe numery telefonów:

 • +48 22 841 03 86
 • +48 501 077 077

Pod tymi numerami dyżurują kompetentni pracownicy, którzy po otrzymaniu zawiadomienia natychmiast wyślą na miejsce zespół pracowników. Ci profesjonalnie i godnie zajmą się ciałem zmarłej osoby, przetransportują je do naszej chłodni, gdzie rozpoczną się dalsze przygotowania do pochówku.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą zakładu pogrzebowego Kalla oraz do bezpośredniego kontaktu z biurem naszego domu pogrzebowego w Warszawie – Wola przy ulicy Zegadłowicza 1. Nasi pracownicy udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat naszej oferty, zaproponują najlepsze rozwiązania dostępne w Państwa budżecie oraz podpowiedzą, jakich formalności należy dopilnować w obliczu śmierci bliskiej osoby.