Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Firma pogrzebowa w Warszawie – dlaczego warto wybrać zakład z wieloletnim doświadczeniem?

Istnieje wiele kryteriów wyboru zakładu pogrzebowego. Najważniejszym z nich są opinie dotychczasowych klientów, które najlepiej świadczą o kompetencjach danej firmy oraz jej podejściu do swoich obowiązków. Warto jednak kierować się także doświadczeniem. Każda godna polecenia firma pogrzebowa w Warszawie lub w dowolnym innym mieście powinna wyróżniać się długim stażem rynkowym, ponieważ to znacząco zwiększa bezpieczeństwo klientów i jednocześnie minimalizuje ryzyko trafienia na nieodpowiedni zakład. Więcej o tym przeczytają Państwo w poradniku firmy pogrzebowej Kalla.

Wieloletnie doświadczenie jest synonimem zaufania klientów

Jeśli firma pogrzebowa funkcjonuje na rynku od np. 30 lat, to nie może być w tym przypadku. Najczęściej jest to dobry prognostyk jakości świadczonych przez nią usług. Gdyby zakład pogrzebowy był niesolidny, nie szanował klientów i pozwalał sobie na przykład na opóźnienia, to rynek szybko by go zweryfikował – gwałtowny spadek liczby klientów zmusiłby właściciela firmy do jej zamknięcia.

Jest to najważniejszy argument przemawiający za tym, aby szukając dobrej firmy pogrzebowej w Warszawie czy w innym mieście zawsze zwrócić uwagę na to, od jak dawna funkcjonuje ona na rynku. Doświadczone zakłady nie kryją się z datą powstania i taka informacja zawsze powinna zostać umieszczona na stronie internetowej firmy.

Im dłużej zakład działa na rynku, tym więcej opinii na jego temat można znaleźć

To także ważny powód, dla którego warto kierować się kryterium rynkowego doświadczenia. Jeśli dana firma działa nieprzerwanie od kilkunastu czy kilkudziesięciu lat, to oczywiście będzie mieć więcej opinii klientów niż ta, która rozpoczęła świadczenie usług pogrzebowych stosunkowo niedawno.

Im więcej opinii na temat zakładu, tym rzetelniej można zweryfikować jakość świadczonych przez nią usług. Zawsze zachęcamy do tego, aby przed nawiązaniem współpracy z konkretną firmą poszukać opinii o niej w Internecie czy zasięgnąć jej u znajomych, którzy niedawno organizowali pogrzeb bliskiej osoby.

Jeśli większość opinii jest pozytywna, to wiadomo już, że takiemu zakładowi pogrzebowemu można zaufać i bez żadnego ryzyka powierzyć mu kompleksową organizację pochówku.

Doświadczenie oznacza znajomość wszystkich niezbędnych procedur

Wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów siłą rzeczy przekłada się na to, że zakład doskonale wie, jakich obowiązków musi dopełnić. Dzięki temu nie ma mowy o żadnych opóźnieniach czy innych kłopotliwych dla klientów sytuacjach.

Ponadto doświadczony zakład pogrzebowy zawsze będzie w stanie rzetelnie poinstruować swoich klientów, jakich formalności muszą dopełnić, aby było możliwe rozpoczęcie przygotowań do pochówku. Wiele osób, zwłaszcza stających w obliczu organizacji pogrzebu po raz pierwszy, nie wie, że np. muszą uzyskać kartę zgonu, odpis skrócony aktu zgonu czy w końcu wystąpić o zasiłek pogrzebowy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zakład pogrzebowy Kalla z Warszawy służy Państwu profesjonalną pomocą w tym zakresie, bezpłatnie świadcząc doradztwo na każdym etapie przygotowań do uroczystości pożegnalnej.

Dostęp do wszelkich usług pogrzebowych

Zdolność do organizacji każdego rodzaju pochówku jest niewątpliwą korzyścią wynikającą z nawiązania współpracy z doświadczonym zakładem pogrzebowym. Wiele firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, początkowo skupia się na podstawowych usługach. To znacząco ogranicza pole manewru po stronie rodziny, która może mieć przecież specjalne oczekiwania względem chociażby oprawy pogrzebu czy wreszcie jego charakteru.

Zakład pogrzebowy Kalla, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, oferuje Państwu organizację każdego rodzaju pogrzebu: wyznaniowego, świeckiego, tradycyjnego i kremacyjnego. Niezależnie od tego, na jaki pogrzeb ostatecznie się Państwo zdecydują, mogą Państwo liczyć na 100% profesjonalizm z naszej strony.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Kalla

Kalla świadczy usługi pogrzebowe w Warszawie Mokotów, a także Warszawie – Wola. Z myślą o klientach spoza Warszawy uruchomiliśmy nasz zakład pogrzebowy w Piasecznie. Wszystkie nasze biura gwarantują Państwu najwyższy poziom obsługi, zgodnie ze standardami marki Kalla.

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych zakładów pogrzebowych na warszawskim rynku. Usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola i Mokotów oferujemy nieprzerwanie od 1990 roku. Ponad 30-letnia działalność w branży pozwala nam z pełną odpowiedzialnością zagwarantować usługi na poziomie, jakiego oczekują nawet najbardziej wymagający klienci.

Specjalnie z myślą o naszych klientach, którzy potrzebują pilnego wsparcia w nagłej sytuacji, uruchomiliśmy całodobowe numery telefonów:

  • +48 22 841 03 86
  • +48 501 077 077

Pod tymi numerami zawsze dyżurują pracownicy zakładu pogrzebowego Kalla, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz skierują na miejsce zespół odpowiedzialny za profesjonalne zaopiekowanie się ciałem zmarłej osoby.