Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu.

Biuro czynne:
pon.-pt. 8.00-16.00

Telefony czynne całą dobę:
tel. 22 757 02 04
tel. 22 737 00 07Jeśli szukają Państwo sprawdzonego, renomowanego i cieszącego się bardzo dobrą opinią wśród Klientów zakładu pogrzebowego w Piasecznie, to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy pogrzebowej Kalla. W naszym biurze w Piasecznie przy ulicy Powstańców Warszawy 25 uzyskają Państwo profesjonalną pomoc na każdym etapie organizacji pochówku oraz uroczystości pogrzebowej i następującej po nim konsolacji. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji, a także zaproponują najlepsze rozwiązania dostępne w Państwa budżecie. Kierujemy się takimi wartościami, jak jakość, rzetelność, empatia oraz terminowość, dzięki czemu mogą nam Państwo w pełni zaufać – podobnie, jak zrobiło to już tysiące Klientów.

Zakład pogrzebowy Kalla w Piasecznie: usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie

Nasza firma pogrzebowa została założona w Warszawie już w 1990 roku. Jesteśmy więc jednym z najstarszych nieprzerwanie działających domów pogrzebowych w stolicy i bezpośrednich okolicach. Uruchomiliśmy biuro w Piasecznie, aby zapewnić Państwu bezproblemowy dostęp do profesjonalnych usług pogrzebowych bez konieczności dojeżdżania do Warszawy.

Zdajemy sobie sprawę, że rodzina cierpiąca po stracie bliskiej osoby, często wciąż będąca w szoku, oczekuje przede wszystkim kompleksowego wsparcia – w tym psychicznego. Dlatego konsekwentnie inwestujemy w szkolenia dla naszych pracowników, aby mieć pewność, że zaopiekują się Klientami w sposób profesjonalny i empatyczny. Jesteśmy po to, aby zdjąć z Państwa barków wszystkie przykre obowiązki związane z organizacją pochówku. Świadczymy wszelkie usługi pogrzebowe, realizując nawet specjalne, nietypowe życzenia Klientów. Mogą się Państwo w 100% zdać na nasz profesjonalizm.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Od początku działalności wychodzimy z założenia, że Klient zakładu pogrzebowego nie może się martwić o nic, co ma pośredni lub bezpośredni związek z organizacją pochówku. Dlatego zainwestowaliśmy nie tylko w profesjonalną kadrę, ale także pełne zaplecze. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych i funeraliów, w tym trumien, urn, dewocjonaliów, zajmujemy się przygotowywaniem i rozwieszaniem klepsydr, w imieniu rodziny publikujemy nekrologi, organizujemy konsolację, zapewniamy transport dla gości, oferujemy również przewóz ciała na terenie całego kraju.

Nasz dom pogrzebowy w Piasecznie zapewni Państwu całościowe wsparcie bez względu na formułkę pochówku. Zorganizujemy kremację, tradycyjny pogrzeb, jak również świecki pochówek. Jesteśmy jedną z nielicznych firm pogrzebowych w regionie, która zajmuje się kompleksowo pogrzebami świeckimi – m.in. dysponujemy własnym Mistrzem Ceremonii. Niezależnie od tego, na jaki pochówek ostatecznie się Państwo zdecydują, zapewnimy Państwu profesjonalną organizację uroczystości z dbałością o najmniejsze szczegóły. Biuro naszego zakładu pogrzebowego w Piasecznie mieści się przy ulicy Powstańców Warszawy 25. Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Przypominamy również, że mogą Państwo skorzystać z naszych całodobowych numerów telefonów, pod którymi pracownicy firmy pogrzebowej Kalla przyjmują zgłoszenia 7 dni w tygodniu, o dowolnej porze.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.