Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Sprawdzony zakład pogrzebowy w Warszawie Wola? Zapraszamy do skorzystania z oferty Kalla!

Wybór zakładu pogrzebowego to bardzo odpowiedzialna decyzja. Od profesjonalizmu firmy zależy przebieg, charakter i ogólny odbiór uroczystości pożegnalnej, co ma duży wpływ także na emocje pogrążonej w żałobie rodziny. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego, godnego zaufania zakładu pogrzebowego w Warszawie Wola, to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kalla. Jesteśmy jednym z najbardziej renomowanych domów pogrzebowych w Warszawie, który zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę i gwarantuje coś bezcennego: spokój oraz komfort na etapie przygotowań do uroczystości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do przeczytania tego poradnika. Dowiedzą się Państwo z niego, dlaczego organizację pogrzebu w Warszawie warto powierzyć właśnie firmie Kalla.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Kalla to jeden z najdłużej działających zakładów pogrzebowych w Warszawie Mokotów i Warszawie Wola. Firma została założona w 1990 roku i od początku oferuje swoim klientom usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Jesteśmy doskonale oceniani przez klientów, którzy rekomendują nasze usługi swoim znajomym czy rodzinie – zachęcamy do zapoznania się z opiniami klientów np. pod wizytówką firmy Kalla w wyszukiwarce Google.

Jeśli więc zależy Państwu na skorzystaniu z profesjonalnych usług pogrzebowych w Warszawie, to warto postawić na wieloletnie doświadczenie, które jest jednym z największych atutów firmy Kalla.

Kompleksowa oferta

Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo pewność, że zorganizujemy uroczystość pogrzebową w 100% zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Mamy jedną z najobszerniejszych ofert usług pogrzebowych w stolicy, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się niczym przejmować i mogą się w pełni skupić na przeżywaniu żałoby po stracie bliskiej osoby.

Nasza oferta obejmuje nie tylko standardową organizację pogrzebu, ale także usługi transportowe czy szeroki wybór funeraliów (trumny, urny, dewocjonalia etc.). Co ważne, organizujemy zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i świeckie, tradycyjne i poprzedzone kremacją.

Profesjonalne podejście

Cenimy sobie dobry kontakt z klientami, co jest szczególnie istotne w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Doradcy firmy pogrzebowej Kalla są profesjonalistami, którzy zawsze podchodzą do klientów z empatią, dokładnie omawiając wszystkie etapy przygotowań do uroczystości pożegnalnej, służąc fachowym i życzliwym doradztwem.

Doskonale wiemy, jak ważne jest takie wsparcie, zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie zlecały organizacji uroczystości pogrzebowej i nie wiedzą, o co zapytać, na co zwrócić uwagę, od czego zacząć. Jeśli czują się Państwo zagubieni i nie chcą popełnić błędu przy wyborze firmy pogrzebowej, to zapewniamy, że nawiązanie współpracy z naszym zakładem będzie dobrą decyzją.

Szybka reakcja

W chwili śmierci bliskiej osoby trudno jest zebrać myśli i podjąć konkretne działania. Jest to zupełnie zrozumiałe i wynika z niezwykle silnych emocji. W takim momencie dobrze jest móc liczyć na wsparcie profesjonalistów.

Zakład pogrzebowy Kalla zapewnia swoim klientom bardzo szybką reakcję na zgłoszenie o śmierci bliskiej osoby, niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w ciągu dnia czy w środku nocy, w domu, w szpitalu, w domu opieki czy w innym miejscu. Wystarczy zadzwonić pod jeden z naszych numerów alarmowych – szybko wyślemy zespół pracowników, którzy profesjonalnie i godnie zaopiekują się ciałem zmarłej osoby, przewożąc je do zakładowej chłodni.

W dalszych przygotowaniach będzie już Państwu towarzyszyć indywidualny doradca, który zaprosi Państwa do biura lub spotka się z Państwem w innym dogodnym miejscu, na przykład w domu.

Korzystne ceny usług pogrzebowych

Organizacja pogrzebu, zwłaszcza w Warszawie, to coraz większe obciążenie finansowe. W firmie Kalla staramy się utrzymywać ceny naszych usług na możliwie jak najniższym poziomie, oczywiście nie oszczędzając na jakości.

Warto podkreślić, że wybierając nasz zakład mogą Państwo skorzystać z wygodnego rozwiązania, jakim jest scedowanie na nas prawa do pobrania zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wówczas obniżymy koszt organizacji uroczystości o wartość zasiłku, a Państwo zaoszczędzą czas na pisaniu wniosków do ZUS i oczekiwaniu na wypłatę świadczenia.

Organizujemy pogrzeby nie tylko w Warszawie

Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowej poza stolicą i chcą mieć pewność dopięcia wszystkich szczegółów na ostatni guzik, to już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem naszego zakładu pogrzebowego w Piasecznie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej oraz do przeczytania innych poradników przygotowanych przez ekspertów firmy Kalla. Mogą Państwo również skontaktować się bezpośrednio z naszymi biurami, których pracownicy udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zapewnią fachowe doradztwo w tych trudnych chwilach.