Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Usługi pogrzebowe w Warszawie – dlaczego warto zaufać firmie Kalla?

Firma pogrzebowa Kalla działa na warszawskim rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych zakładów pogrzebowych w stolicy, oferującym Państwu kompleksową obsługę na każdym etapie przygotowań do uroczystości pożegnalnej. Dlaczego warto powierzyć organizację pogrzebu właśnie nam? Co nas wyróżnia na tle innych zakładów świadczących usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola i na terenie innych dzielnic? Zapraszamy do poznania nas lepiej.

Doświadczenie, które procentuje podczas współpracy z nami

Zakład pogrzebowy Kalla został założony ponad 30 lat temu. Od samego początku oferujemy naszym klientom najwyższy poziom obsługi, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że w tym trudnym momencie życia oczekują Państwo maksymalnego profesjonalizmu. Zapewniamy go już od pierwszego kontaktu z nami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zorganizować uroczystość pogrzebową zgodnie z życzeniami klientów, dbając o najmniejsze szczegóły bezpośrednio i pośrednio związane z pochówkiem. Nie pozwalamy sobie na opóźnienia, zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, a także wyręczamy klientów we wszystkich obowiązkach, które może przejąć na siebie zakład pogrzebowy.

I właśnie doświadczenie jest jednym z głównych argumentów przemawiających za nawiązaniem współpracy z naszą firmą pogrzebową w Warszawie. Tak długi staż rynkowy niezawodnie świadczy o tym, że jesteśmy zakładem godnym zaufania, dobrze ocenianym przez klientów oraz wywiązującym się ze swoich obowiązków niezależnie od tego, na jaki rodzaj uroczystości ostatecznie się Państwo zdecydują.

Zorganizujemy każdy pogrzeb

Kalla to dom pogrzebowy w Warszawie – Wola, któremu mogą Państwo powierzyć kompleksową organizację dowolnej uroczystości pożegnalnej. Z równym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do obowiązków związanych z przygotowaniem pogrzebu wyznaniowego, jak i świeckiego.

W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania właśnie pogrzebami świeckimi, szczególnie wśród osób młodych. Zapewniamy kompleksową organizację takiej uroczystości, dbając o jej godny charakter oraz dostarczając wszelkie rozwiązania, jakich oczekują nasi klienci. Dysponujemy Mistrzem Ceremonii, niezbędnym sprzętem, pomagamy w znalezieniu odpowiedniego domu pogrzebowego, jak również wyręczamy naszych klientów w takich obowiązkach, jak chociażby przygotowanie wieńców i wiązanek kwiatów.

Mogą Państwo oczywiście powierzyć nam organizację pogrzebu wyznaniowego. Pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności związanych z chociażby zarezerwowaniem terminu mszy świętej czy samego pochówku na cmentarzu parafialnym lub komunalnym.

Kalla zajmuje się organizacją pogrzebów tradycyjnych, czyli ze złożeniem ciała w trumnie do grobu ziemnego, jak i kremacyjnych, biorąc na siebie wszystkie obowiązki związane ze spopieleniem ciała zmarłego.

Szeroki wybór funeraliów

Klienci, którzy skorzystają z usług naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie – Mokotów zyskują szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do zorganizowania uroczystości pożegnalnej. To nie tylko trumny i urny, ale także szarfy, dewocjonalia czy ubrania pogrzebowe dla zmarłego. Szczególnie te ostatnie bywają bardzo potrzebne, zwłaszcza w sytuacji, gdy rodzina po prostu nie dysponuje żadnym ubraniem godnym pogrzebu. Wówczas przychodzimy z pomocą i zapewniamy odpowiedni strój w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wyręczamy i pomagamy w załatwieniu różnych formalności

Organizacja pogrzebu nie ogranicza się tylko stricte do przygotowań związanych z samą uroczystością. To także szereg różnego rodzaju formalności, z których część spoczywa na barkach najbliższych zmarłej osoby. Mamy tutaj na myśli chociażby uzyskanie odpisu skróconego aktu zgonu, na podstawie którego można rozpocząć właściwą organizację pogrzebu.

Wiedząc, jak wiele spraw mają na głowie nasi klienci, udzielamy Państwu profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Pracownicy firmy Kalla są do Państwa dyspozycji w każdej sprawie – mogą się z nami Państwo skontaktować i dopytać, co jeszcze trzeba załatwić, gdzie się udać i o co zadbać, aby nie zapomnieć o żadnym obowiązku formalnym.

To warto wiedzieć

Zakład pogrzebowy Kalla pomoże Państwu również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zachęcamy do zapytania nas o szczegóły.

Świadczymy usługi pogrzebowe także poza Warszawą

Nasza firma pogrzebowa oferuje swoją pomoc klientom spoza Warszawy. Uruchomiliśmy zakład pogrzebowy w Piasecznie, dzięki czemu z naszych profesjonalnych usług mogą korzystać nie tylko mieszkańcy stolicy.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurami zakładu pogrzebowego Kalla. Udostępniliśmy dla Państwa całodobowe numery telefonów, pod którymi zawsze dyżurują kompetentni pracownicy przyjmujący zgłoszenia:

  • +48 22 841 03 86
  • +48 501 077 077

Po otrzymaniu zgłoszenia o śmierci Państwa bliskiego zapewniamy szybki dojazd na miejsce pracowników firmy Kalla, którzy profesjonalnie zajmą się ciałem i udzielą Państwu niezbędnego wsparcia w tym bardzo trudnym momencie.