Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Usługi pogrzebowe Warszawa – Mokotów

W chwili śmierci bliskiej osoby bardzo trudno jest podjąć decyzję odnośnie do wyboru zakładu pogrzebowego, który będzie odpowiedzialny za kompleksowe zorganizowanie pochówku. Mając więc świadomość, że wkrótce przyjdzie się nam pożegnać z członkiem rodziny, dobrze jest wcześniej wytypować odpowiednią firmę. Kalla to jeden z najlepiej ocenianych zakładów pogrzebowych w stolicy, działający na lokalnym rynku od 1990 roku. Świadczymy usługi pogrzebowe w Warszawie – Mokotów, zapewniając Państwu najwyższy komfort, pełne wsparcie w tym trudnym czasie, a przede wszystkim perfekcyjną organizację uroczystości zgodnie z Państwa oczekiwaniami.  

Czym się kierować wybierając zakład pogrzebowy?

Na warszawskim rynku nie brakuje godnych polecenia zakładów pogrzebowych, które mogą zapewnić najwyższy poziom obsługi swoim klientom. Do tej grupy należy również firma pogrzebowa Kalla. Świadczone przez nas usługi pogrzebowe w Warszawie – Mokotów cieszą się doskonałą opinią wśród dotychczasowych klientów, którzy rekomendują nas swoim znajomym, rodzinom oraz dzielą się pozytywnymi recenzjami w Internecie.

Właśnie na takie rekomendacje warto zwracać uwagę w pierwszej kolejności. Pogrzeb bliskiej osoby jest zbyt poważną uroczystością, aby jej organizację powierzać niedoświadczonym firmom pogrzebowym, których jakość nie została jeszcze zweryfikowana przez klientów. W naszej branży niezwykle ważne jest doświadczenie, a to jeden z kluczowych atutów zakładu pogrzebowego Kalla z Warszawy.

Na etapie wyboru zakładu pogrzebowego należy również upewnić się, że rzeczywiście świadczy on kompleksowe usługi pogrzebowe. Co przez to rozumiemy? Warto sprawdzić, jakie usługi ma w swojej ofercie dana firma i czy jest w stanie przejąć od swoich klientów wszystkie obowiązki bezpośrednio lub pośrednio związane z organizacją uroczystości.

Przykładowo: jeśli zależy Państwu na tym, aby móc scedować wszystkie kwestie mające jakikolwiek związek z pogrzebem na firmę, to warto dopytać o konkretne usługi. Transport gości na miejsce pochówku i konsolacji? Transport ciała z innego miasta w Polsce? Załatwienie formalności na cmentarzu? Organizacja pogrzebu świeckiego? Opieka nad grobem? To tylko przykłady usług, które muszą znaleźć się w ofercie każdego profesjonalnego zakładu pogrzebowego.

Dlaczego tak wielu klientów wybiera nasze usługi pogrzebowe w Warszawie – Mokotów?

Głównym powodem jest bardzo dobra renoma zakładu pogrzebowego Kalla. Działamy na warszawskim rynku od ponad 30 lat, stawiając na najwyższą jakość świadczenia usług pogrzebowych, empatię, otwartość oraz wspieranie naszych klientów w bardzo trudnych dla nich chwilach.

Doskonale wiemy, że w momencie śmierci bliskiej osoby trudno jest określić swoje oczekiwania względem przebiegu i charakteru uroczystości pogrzebowej. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji naszych doradców, którzy spokojnie podpowiedzą najlepsze rozwiązania, oczywiście zawsze biorąc pod uwagę budżet, jakim Państwo dysponują. Dzięki temu nasze usługi pogrzebowego w Warszawie – Mokotów są dostępne dla każdego, również dla klientów w trudniejszej sytuacji finansowej.

Pomagamy klientom w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Podpowiadamy, jak uzyskać skrócony odpis aktu zgonu, niezbędny do tego, aby rozpocząć przygotowania do pochówku. Pomożemy również w wypełnieniu wniosku o wypłatę zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – wiele osób nie wie, jak wystąpić o taki zasiłek oraz nie zna procedury urzędowej. Jesteśmy tutaj do dyspozycji.

Zakład pogrzebowy Kalla świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie – Mokotów, oferując Państwu m.in.:

 • organizację pogrzebu tradycyjnego,
 • organizację pogrzebu z kremacją,
 • organizację pogrzebu wyznaniowego,
 • organizację pogrzebu świeckiego,
 • profesjonalne przygotowanie ciała (zabiegi kosmetyczne),
 • usługi transportowe,
 • szeroki wybór funeraliów i innych akcesoriów pogrzebowych,
 • wynajem domu pogrzebowego/kaplicy przedpogrzebowej,
 • pomoc w zorganizowaniu wieńców i wiązanek kwiatowych,
 • oprawę muzyczną,
 • obsługę filmową i fotograficzną.

Dzięki tak szerokiej ofercie nie muszą się Państwo zamartwiać niczym, co ma związek z organizacją uroczystości pogrzebowej, mając również pewność, że pochówek przebiegnie w sposób godny, ściśle według Państwa oczekiwań.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zakład pogrzebowy Kalla już teraz zaprasza Państwa do skorzystania z naszych usług pogrzebowych w Warszawie – Mokotów oraz do bezpośredniego kontaktu z biurami mieszczącymi się w tej dzielnicy: przy ulicy Puławskiej 115 lok. 53 oraz przy ulicy Gagarina 23.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.

Dyżurujący pod nimi pracownicy przyjmą Państwa zgłoszenie nawet w środku nocy, co pozwoli bardzo szybko wysłać na miejsce zespół zakładu pogrzebowego Kalla z Warszawy, który udzieli Państwu pierwszego wsparcia oraz profesjonalnie zajmie się zabezpieczeniem ciała i przewiezieniem go do naszej chłodni, gdzie następnie zostanie przygotowane do pochówku.