Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Usługi pogrzebowe Warszawa – Wola

Każda profesjonalna firma pogrzebowa musi zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę na etapie zarówno przygotowań do pochówku, jak i w trakcie samej uroczystości. Jest to bardzo komfortowe, ponieważ pozwala pogrążonej w żałobie rodzinie skupić się na przeżywaniu swoich emocji, szukać ukojenia w rozmowach z bliskimi oraz stopniowo godzić się ze stratą. Kalla świadczy usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola od 1990 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i najwyżej ocenianych zakładów pogrzebowych w stolicy. Dlaczego warto nam zaufać?  

Jesteśmy doceniani przez klientów

Zakład pogrzebowy Kalla cieszy się doskonałymi opiniami wśród dotychczasowych klientów, którzy polecają nasze usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola swoim znajomym, rodzinom, przyjaciołom, ale też dzielą się pozytywnymi recenzjami w Internecie. To najlepiej świadczy o zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni, całkowicie na nie zasługując.

Od początku istnienia nasz zakład pogrzebowy stawia na najwyższą jakość obsługi klienta. Wiemy, jak silne emocje towarzyszą rodzinom zmarłych osób, jak trudno jest w takiej chwili zebrać myśli i podjąć decyzję o wybraniu odpowiedniej firmy pogrzebowej. Dlatego zawsze warto się tutaj kierować rekomendacjami i postawić na zakład, który gwarantuje profesjonalne podejście do swoich obowiązków.

Zaufanie klientów jest efektem naszej ciężkiej pracy, rzetelnego podejścia do każdego zlecenia, empatii oraz gotowości do pomagania klientom w najcięższych dla nich chwilach. Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia, podczas których uczą się nie tylko dobrze wykonywać swoje obowiązki, ale także okazywania empatii. Często to właśnie oni są pierwszymi osobami, które mogą pocieszyć cierpiących klientów i dać im oparcie w obliczu śmierci kogoś bliskiego.

Wieloletnie doświadczenie – to jeden z naszych największych atutów

Zakład pogrzebowy Kalla funkcjonuje na warszawskim rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy jednym z najdłużej działających domów pogrzebowych w stolicy, wciąż ciesząc się doskonałą opinią wśród klientów. Nie ma w tym przypadku. To suma zarówno profesjonalizmu, jak i stałego rozszerzania naszej oferty, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania w dziedzinie pogrzebów i dopasować charakter uroczystości ściśle do Państwa oczekiwań.

Tak duże doświadczenie daje Państwu pewność, że jesteśmy odpowiednią firmą do zorganizowania pogrzebu bliskiej osoby. Doskonale znamy wszystkie procedury, utrzymujemy bardzo dobre kontakty z zarządcami cmentarzy, proboszczami oraz od podszewki znamy całą branżę pogrzebową. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu dostęp do szeregu usług dodatkowych, które podniosą rangę uroczystości i sprawią, że ostatnie pożegnanie będzie mieć niezwykle podniosły charakter.

Usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola świadczymy w sposób bardzo sprawny, nie pozwalając sobie na żadne opóźnienia. Nasza solidność jest jednym z ważniejszych argumentów przemawiających za tym, aby skorzystać z oferty Kalla.

Kompleksowa oferta usług pogrzebowych w Warszawie – Wola

Kalla jest odpowiednim wyborem dla tych z Państwa, którzy oczekują całościowej, profesjonalnej obsługi. W naszej ofercie znajdują się wszystkie popularne oraz rzadziej zamawiane usługi pogrzebowe, co pozwala dopasować scenariusz uroczystości do Państwa oczekiwań – niezależnie od ich skali.

Zakład pogrzebowy Kalla z Warszawy oferuje Państwu m.in.:

  • organizację pogrzebów wyznaniowych i świeckich,
  • kompleksową obsługę kremacji, jak i pochówków tradycyjnych,
  • transport zwłok,
  • oprawę muzyczną uroczystości,
  • pomoc w zorganizowaniu wieńców i wiązanek pogrzebowych,
  • obsługę fotograficzną i filmową,
  • szeroki wybór funeraliów, w tym trumien oraz urn.

Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie różnego rodzaju formalności, jakich muszą Państwo dopilnować przed oraz po pogrzebie – między innymi pomagamy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS czy odpisu skróconego aktu zgonu.

Jak mogą Państwo skorzystać z naszych usług?

Zakład pogrzebowy Kalla świadczy usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola, dlatego już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem działającym w tej dzielnicy. Mieści się ono przy ulicy Zegadłowicza 1. Na miejscu uzyskają Państwo pełne wsparcie naszych pracowników, którzy pomogą Państwu zaplanować godną uroczystość pogrzebową oraz zaproponują najlepsze rozwiązania, które mieszczą się w przyjętym przez Państwa budżecie.

Jeśli śmierć bliskiej osoby nastąpiła nagle lub w nocy, to mogą Państwo skorzystać z naszych całodobowych numerów telefonów:

  • +48 22 841 03 86
  • +48 501 077 077

Pod tymi numerami dyżurują nasi pracownicy, którzy nie tylko przyjmą zgłoszenie, ale także udzielą Państwu pierwszych wskazówek oraz wsparcia w tym bardzo trudnym momencie. Następnie na miejsce zostanie wysłany zespół zakładu pogrzebowego Kalla, który profesjonalnie zajmie się ciałem zmarłej osoby i przetransportuje je do naszej chłodni.

Kalla to usługi pogrzebowe w Warszawie – Wola na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy w przejściu przez trudny okres po stracie bliskiej osoby.