Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Oferujemy pełny zakres kompetencji w zakresie organizacji jak i realizacji pogrzebu. Usługi pogrzebowe w mieście Warszawa jak i okolic realizowane są przez naszą firmę od 30 lat.

Zakład Kalla realizuje pogrzeby w sposób profesjonalny w każdym zakresie.

Realizujemy tradycyjne jak i urnowe ceremonie pogrzebowe.

Urządzamy pogrzeby zgodne z tradycją katolicką oraz świecką albo charakterystyczną dla innych wyznań.

Podejmujemy się załatwienia wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, dlatego możemy występować w Państwa imieniu w instytucjach państwowych, kościelnych i zarządach cmentarzy.

Posiadamy pełny pakiet utensyliów pogrzebowych. Spośród oferowanego asortymentu trumien, urn czy tabliczek wybiorą Państwo zarówno klasyczne jak i te mające nowoczesne wzornictwo.

Z naszym wsparciem mogą Państwo skorzystać z uproszczonej formy wypłaty zasiłku pogrzebowego.

Na życzenie przygotujemy klepsydry, a także zamieścimy nekrologi i kondolencje w prasie

Zapewniamy oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowych z udziałem muzyków lub z nośników wykorzystując profesjonalne nagłośnienie.

Dysponujemy kaplicami przedpogrzebowymi (Warszawa Mokotów, Piaseczno), gdzie można dokonać pożegnania i identyfikacji osoby zmarłej.

Istnieje możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Przygotowujemy kwiaty według indywidualnego projektu.

Usługi Pogrzebowe Warszawa, Usługi Pogrzebowe Warszawa Mokotów, Usługi Pogrzebowe Wola, Usługi Pogrzebowe Piaseczno, Usługi Pogrzebowe Antoninów

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.