Zakład pogrzebowy Waraszawa Wola, ul. Zegadłowicza 1

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu.

Biuro czynne:
pon.-pt. 8.00- 16.00

Telefony czynne całą dobę
tel. 22 631 01 10
tel. 502 077 077Choć w Warszawie działa wiele zakładów pogrzebowych, w tym bardzo doświadczonych, to znalezienie tego, który zapewni maksymalnie profesjonalną obsługę w rozsądnej cenie wcale nie jest takie proste. Nie ma również przypadku w tym, że doskonałe recenzje Klientów zbiera firma pogrzebowa Kalla. Od początku naszej działalności stawiamy na dobre relacje z Klientami, staramy się odpowiadać na wszystkie ich oczekiwania, a przede wszystkim kładziemy mocny akcent na rzetelność, empatyczność i dobry stosunek ceny do jakości świadczonych usług. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia biura naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie na Woli przy ulicy Zegadłowicza 1. Nasi pracownicy udzielą Państwu profesjonalnej pomocy na każdym etapie organizacji pochówku, kremacji czy pogrzebu świeckiego.

Dom pogrzebowy Kalla: profesjonalizm nie jest dla nas tylko sloganem

W chwili śmierci bliskiej osoby ostatnią rzeczą, jaką chciałaby się zająć rodzina, jest samodzielna organizacja pochówku i uroczystości pogrzebowej. To bardzo odpowiedzialne, trudne i czasochłonne zadanie, które rozsądnie jest powierzyć profesjonalnej firmie pogrzebowej. Takiej jak Kalla. W naszym biurze w Warszawie na Woli przy ulicy Zegadłowicza uzyskają Państwo kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowań do pogrzebu, niezależnie od jego formy.

Bardzo dbamy o to, aby nasi pracownicy przechodzili regularne szkolenia, co pozwala im nie tylko wykazywać się profesjonalizmem, ale także empatią – jest to niezwykle istotne w kontakcie z często skrajnie załamanymi, cierpiącymi z powodu straty Klientami. Dodatkowo nasi pracownicy są w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne w budżecie Klienta, co wcale nie jest normą na warszawskim rynku usług pogrzebowych. To kolejny powód, aby zaufać właśnie naszemu domowi pogrzebowemu.

Wieloletnie doświadczenie

Kalla to jeden z najdłużej nieprzerwanie działających zakładów pogrzebowych w Warszawie i na Woli. Nasze usługi oferujemy od roku 1990, a więc ponad 30 lat. W tym czasie zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam prawidłowo odczytywać intencje Klientów oraz proponować im takie rozwiązania, które idealnie sprawdzą się podczas pochówku. Dysponujemy bardzo szerokim wyborem funeraliów i akcesoriów pogrzebowych, w tym trumien, urn, dewocjonaliów, ubrań, organizujemy transport gości, konsolację, kremację, zapewniamy również wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Organizujemy pogrzeby tradycyjne i urnowe, ale jesteśmy też najlepszym wyborem dla Klientów, którzy są zdecydowani na świecki pochówek. Jako jeden z nielicznych domów pogrzebowych w Warszawie całościowo zajmujemy się organizacją pogrzebu świeckiego, m.in. dysponując własnym Mistrzem Ceremonii.

Wszystkie kwestie związane z organizacją pogrzebu mogą Państwo omówić w trakcie jednej wizyty w biurze naszego zakładu pogrzebowego na Woli w Warszawie. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu również pod naszymi całodobowymi numerami telefonów.

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość
niczym nie dającej się zapełnić pustki

ks. Józef Tischner