Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu.

róg ul. Stępińskiej
00-739 Warszawa

Biuro czynne:
pon.-pt. 8.00-16.00

Telefony czynne całą dobę:
tel. 22 841 91 00
tel. 501 077 077W chwili śmierci bliskiej osoby bardzo trudno jest zebrać myśli, a tym bardziej zmusić się do zadbania o wszystkie sprawy formalne oraz bezpośrednio lub pośrednio związane z organizacją pochówku i uroczystości pogrzebowej, konsolacji itd. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy pogrzebowej. Kalla to jeden z najbardziej renomowanych zakładów pogrzebowych w Warszawie. Zapraszamy do naszego drugiego biura na Mokotowie przy ulicy Gagarina 23 (róg ul. Stępińskiej), czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Dom pogrzebowy, któremu można zaufać

Zakład Pogrzebowy Kalla działa na warszawskim rynku od 1990 roku. Ponad 30 lat tradycji sprawia, że możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, pełen profesjonalizm w podejściu do potrzeb Klienta, a także empatię, która jest niezbędna w tak trudnym dla rodziny czasie. Od początku działalności stawiamy na szkolenia dla pracowników, bo to oni są największą wartością firmy pogrzebowej i decydują o tym, czy Klienci są zadowoleni ze świadczonych usług.

Kompleksowa oferta

Kalla to firma pogrzebowa, z której usług mogą skorzystać wszystkie osoby potrzebujące profesjonalnej organizacji uroczystości pogrzebowej – bez względu na jej formułę i możliwości finansowe Klientów. Jesteśmy jednym z nielicznych domów pogrzebowych na Mokotowie, który zapewnia kompleksową organizację pogrzebu świeckiego – między innymi dysponujemy własnym Mistrzem Ceremonii. Świecki pochówek to coraz popularniejsze rozwiązanie w naszym kraju, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę właśnie o pogrzeby bezwyznaniowe.

Oczywiście wybierając nasz zakład pogrzebowy na Mokotowie mogą Państwo zdecydować się także na pochówek tradycyjny, jak również na kremację. W obu przypadkach zapewniamy kompleksową organizację, włącznie z zaoferowaniem szerokiego wyboru trumien i urn, akcesoriów pogrzebowych oraz wszelkich funeraliów.

Nasza firma pogrzebowa zajmuje się również organizacją konsolacji dla rodziny i bliskich zmarłego. Możemy zapewnić komfortowy transport dla gości, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych, w tym związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (możemy zająć się tym bez Państwa udziału, rozliczając się z kosztów organizacji pogrzebu bezpośrednio z ZUS).

Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu pogrzebowego Kalla na Mokotowie

Jeśli potrzebują Państwo bardzo szybkiej, ale co najważniejsze – profesjonalnej pomocy przy załatwieniu wszystkich spraw związanych z organizacją pogrzebu, to już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem naszego zakładu pogrzebowego na warszawskim Mokotowie przy ulicy Gagarina 23 (róg Stępińskiej). Przypominamy, że biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z naszych całodobowych numerów telefonów podanych na górze tej strony, pod którymi dyżurują pracownicy firmy pogrzebowej Kalla i przyjmują zgłoszenia 7 dni w tygodniu, o dowolnej porze.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.