Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów, ul. Puławska 115, lok. 53

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu.

Biuro czynne:
pon.-pt. 8.00- 15.45
sob. 8.00-12.00

Telefony czynne całą dobę
tel. 22 121 31 31
tel. 503 077 077Dom pogrzebowy Kalla z Warszawy zaprasza Państwa do swojego biura na Mokotowie przy ulicy Puławskiej 115, lok. 53. Nasi pracownicy zapewnią Państwu profesjonalne wsparcie na etapie organizacji pogrzebu w dowolnej wybranej przez Państwa formie: kremacja, pochówek, pogrzeb świecki, wyznaniowy. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego, renomowanego zakładu pogrzebowego na Mokotowie, to Kalla zawsze będzie dobrym wyborem.  

Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe

Dobrze wiemy, że pogrążona w żałobie rodzina oczekuje od zakładu pogrzebowego przede wszystkim profesjonalizmu i kompleksowego zajęcia się wszystkimi formalnościami. Taka pomoc zdejmuje z barków ogromny ciężar i pozwala skupić się na przeżywaniu straty oraz przygotować do bolesnego momentu ostatniego pożegnania. Wszyscy pracownicy Kalla, w tym dostępni dla Państwa w naszym biurze na Mokotowie w Warszawie przy ulicy Puławskiej 115, lok 53., są odpowiednio przeszkoleni, mają też niezbędne doświadczenie, aby udzielić Państwu wsparcia na najwyższym poziomie profesjonalizmu i empatii.

Mocną stroną oferty naszego domu pogrzebowego jest to, że świadczymy usługi w sposób kompleksowy. Oferujemy zarówno kremacje, jak i pochówki tradycyjne. Organizujemy pogrzeby w najdrobniejszym szczególe, jak również zapewniamy profesjonalne zorganizowanie konsolacji dla rodziny. Jako jeden z nielicznych zakładów pogrzebowych w Warszawie zajmujemy się całościową organizacją pogrzebów świeckich, dysponując własnym Mistrzem Ceremonii. Jeśli więc interesuje Państwa świecki pochówek, to nasza firma pogrzebowa na Mokotowie będzie odpowiednim wyborem.

Zakład pogrzebowy z tradycją

Nasza firma pogrzebowa działa na rynku już od 1990 roku. Jesteśmy więc jednym z najstarszych nieprzerwanie funkcjonujących zakładów pogrzebowych w Warszawie i najstarszym na Mokotowie. Długi staż i mnóstwo pozytywnych recenzji naszych wcześniejszych Klientów są dla Państwa gwarancją, że świadczymy usługi pogrzebowe w sposób rzetelny i zawsze zgodny z oczekiwaniami rodziny.

Jednocześnie w naszym domu pogrzebowym pracują przedstawiciele młodego pokolenia, którzy mają świeże spojrzenie na tematykę pogrzebową, są na bieżąco z funeralnymi trendami i zawsze mogą Państwu podpowiedzieć najlepsze rozwiązania w kwestii np. wyboru trumny, urny czy różnego rodzaju funeraliów.

Kalla to firma pogrzebowa, której mogą Państwo zaufać

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej przekłada się na to, że doskonale rozumiemy potrzeby Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że w tak trudnych chwilach trudno jest w pełni skupić się na szczegółach związanych z organizacją pochówku czy kremacji, dlatego możemy Państwu zapewnić kompleksowe wsparcie. Przejmujemy niemal wszystkie obowiązki związane z pogrzebem, w tym te urzędowe, dotyczące chociażby uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem zakładu pogrzebowego Kalla na warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej 115, lok. 53.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość
niczym nie dającej się zapełnić pustki

ks. Józef Tischner