Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Zakład pogrzebowy Kalla – za co doceniają nas klienci?

Wybór firmy pogrzebowej w Warszawie nie jest prostą sprawą. Dobrze wiedzą o tym osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z takich usług, a także nie mogą liczyć na rekomendacje ze strony znajomych czy rodziny. W takiej sytuacji zawsze warto się kierować renomą danego zakładu i zaufać temu, który jest najlepiej oceniany na lokalnym rynku. W gronie najczęściej polecanych firm pogrzebowych znajduje się Kalla. Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe w Warszawie Wola oraz Warszawie Mokotów, dodatkowo prowadząc zakład pogrzebowy w Piasecznie. Za co doceniają nas klienci? Zapraszamy do poznania naszych najważniejszych atutów.

Specjalistyczna wiedza

Wynika ona z naszego doświadczenia. Jesteśmy jednym z najdłużej działających zakładów pogrzebowych w Warszawie, oferując profesjonalne usługi pogrzebowe od 1990 roku. Dzięki temu doskonale orientujemy się nie tylko w obowiązujących przepisach, ale także aktualnych trendach funeralnych, co pozwala nam fachowo udzielać naszym klientom rzetelnych, bardzo przydatnych porad, na przykład w zakresie wyboru trumny, urny czy rodzaju uroczystości pogrzebowej.

Nie bez znaczenia są również nasze kontakty z zarządcami cmentarzy czy proboszczami, dzięki którym możemy Państwu ułatwić załatwienie wszelkich, często uciążliwych i czasochłonnych formalności cmentarnych.

Empatyczne podejście pracowników

To wcale nie jest taki standard, jak mogłoby się wydawać. Regularnie słyszymy od naszych klientów, że wcześniej korzystali z usług różnych zakładów pogrzebowych i nigdy nie spotkali się jeszcze z taką empatią połączoną z profesjonalizmem. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli odpowiednie podejście do klientów, rozumiejąc silne emocje, jakie pojawiają się w chwili śmierci bliskiej osoby. Inwestujemy w specjalistyczne szkolenia oraz skrupulatnie dobieramy członków naszego zespołu, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi. 

Bardzo szeroki wybór funeraliów

Zakład pogrzebowy odpowiada nie tylko za organizację samej uroczystości pożegnalnej. Musi również zaoferować swoim klientom niezbędne funeralia, na czele z trumną lub urną. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla pogrążonej w żałobie rodziny, która nie musi już tracić czasu na szukanie potrzebnych akcesoriów po całej Warszawie.

W firmie pogrzebowej Kalla dbamy o to, aby nasi klienci mieli jak największy wybór funeraliów w różnych cenach, co pozwala znaleźć odpowiednie akcesoria mieszczące się w praktycznie dowolnym budżecie.

Największy na rynku wybór usług pogrzebowych

Zakład pogrzebowy Kalla jest w stanie zorganizować uroczystość pogrzebową dokładnie według oczekiwań klientów. W naszej ofercie znajdują się wszystkie popularne i te rzadziej spotykane usługi pogrzebowe, od transportu ciała, przez profesjonalne przygotowanie zwłok do pogrzebu, aż po obsługę muzyczną, filmową i fotograficzną. Oczywiście dysponujemy również własnym Mistrzem Ceremonii, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksową organizację coraz chętniej wybieranych pogrzebów świeckich.

Dostępność

Każdy profesjonalny zakład pogrzebowy musi być przygotowany na to, że klienci mogą potrzebować jego pomocy o dowolnej porze dnia i nocy. Dlatego firma pogrzebowa Kalla uruchomiła dwa całodobowe numery telefonów, pod którymi przyjmujemy zgłoszenia 365 dni w roku:

  • +48 22 841 03 86
  • +48 501 077 077

Pod tymi telefonami zawsze dyżurują nasi pracownicy, którzy przyjmą zgłoszenie, wyślą na miejsce profesjonalny zespół oraz wyjaśnią Państwu, jak się zachować w chwili śmierci – kogo powiadomić, jakie dokumenty przygotować, jak będzie wyglądać dalsza procedura itd.

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Profesjonalizm zakładu pogrzebowego można poznać po tym, że nie zostawia swoich klientów samych z uciążliwymi formalnościami. Pomimo tego, że dziś większość obowiązków związanych z organizacją pochówku można powierzyć firmie pogrzebowej, to nadal są takie kwestie, o które musi zadbać rodzina – na przykład uzyskanie odpisu skróconego aktu zgonu czy ustalenie szczegółów pogrzebu z proboszczem (w przypadku pochówku wyznaniowego).

Pracownicy firmy pogrzebowej Kalla służą Państwu pomocą na etapie załatwiania wszystkich tych formalności – zarówno merytoryczną, jak i praktyczną, m.in. poprzez zapewnienie transportu do urzędu stanu cywilnego, do parafii etc.

Wysoka kultura osobista i prestiżowa prezencja pracowników

Klienci doceniają również fakt, iż dbamy o to, aby nasi pracownicy zawsze prezentowali się bardzo elegancko i podchodzili do uczestników pogrzebu z ponadprzeciętną kulturą osobistą. Ma to przełożenie na adekwatny charakter uroczystości i godne pożegnanie zmarłej osoby.

Wszystko to sprawia, że Kalla jest jednym z najczęściej rekomendowanych domów pogrzebowych w Warszawie Wola, Warszawie Mokotów, a także najchętniej wybieranym zakładem w podwarszawskim Piasecznie. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi biurami – pracownicy firmy Kalla udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz zaoferują wsparcie w trudnym momencie śmierci bliskiej osoby.