Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Całodobowy zakład pogrzebowy może przewieźć ciało do chłodni tylko w przypadku jeśli rodzina jest w posiadaniu karty zgonu. Dom pogrzebowy Kalla pomoże państwu załatwić wszelkie formalności związane z organizacją pochówku.

W zakładzie pogrzebowym należy przedstawić akt zgonu i dowód osobisty osoby zmarłej. Jeśli zdecydują się Państwo na załatwienie zasiłku pogrzebowego za pośrednictwem zakładu pogrzebowego należy przedstawić także dowód ubezpieczenia osoby zmarłej czyli legitymację emeryta/ rencisty lub ostatni odcinek wypłaty świadczenia przez ZUS.

Należność za organizację ceremonii pogrzebowej można uregulować w momencie podpisania zlecenia wykonania pogrzebu lub na podstawie stosownego upoważnienia zlecić kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z państwowego organu ubezpieczającego (ZUS, MSWiA, WBE itp.).

Zasiłek pogrzebowy przysługuje osobie zmarłej, która w chwili śmierci była ubezpieczona lub pozostawała na utrzymaniu osoby ubezpieczonej – w przeciwnym razie zasiłek nie przysługuje. Zasiłek pogrzebowy przysługuje osobie, która pokryła koszty pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe Warszawa, Usługi Pogrzebowe Warszawa Mokotów, Usługi Pogrzebowe Wola, Usługi Pogrzebowe Piaseczno, Usługi Pogrzebowe Antoninów

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.