Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Nasz zakład pogrzebowy proponuje Państwu usługę kremacji. Ustalamy terminy kreacji bez okresu oczekiwania. Załatwiamy wszelkie formalności z tym związane.

Przed procesem spopielenia ciało osoby zmarłej musi być zidentyfikowane przez członków rodziny. Przygotowanie ciała nie różni się od tego stosowanego przy tradycyjnym pochówku, przy czym może ono zostać owinięte płótnem na wzór całunu .

Kremacja jest prowadzona indywidualnie dla każdej osoby zmarłej umieszczonej w specjalnej trumnie kremacyjnej. Kremację można przeprowadzić z udziałem rodziny, która w specjalnym pomieszczeniu obserwuje moment wprowadzenia trumny do pieca krematoryjnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę urn pogrzebowych.

Krematoria, z którymi współpracujemy świadczą usługi kremacyjne z zachowaniem najwyższych standardów. Urna z prochami zmarłego wraz z oryginałem protokołu spopielenia przekazywane są rodzinie albo osobie upoważnionej zazwyczaj zakładowi pogrzebowemu na podstawie stosownego upoważnienia.

Na stałe współpracujemy między innymi z krematorium komunalnym w Warszawie, Antoninowie oraz krematorium w Wyszkowie. Jesteśmy w stanie ustalić termin kremacji w dowolnym krematorium na terenie Polski. 

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godzinę na dobę, również we wszystkie dni świąteczne.