Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Kalla – firma pogrzebowa w Warszawie godna zaufania. Co o tym decyduje?

Usługi pogrzebowe to jeden z tych rodzajów działalności, który opiera się o zaufanie. Klienci, którzy zlecają kompleksową organizację pogrzebu bliskiej osoby, muszą mieć pełne przekonanie o wysokich kompetencjach wynajętego zakładu, dzięki czemu mogą ze spokojem skupić się na przeżywaniu żałoby i mieć pewność, że efekt końcowy będzie zgodny z ich wyobrażeniami.

Jeśli szukają Państwo godnej zaufania firmy pogrzebowej w Warszawie, to już teraz zapraszamy do skorzystania z oferty Kalla. W kolejnym poradniku wyjaśniamy, co decyduje o tym, że jesteśmy jedną z najczęściej rekomendowanych firm w stolicy i na czym budujemy zaufanie po stronie naszych klientów.

Maksymalne skupienie na potrzebach klientów

W firmie Kalla wyznajemy bardzo prostą zasadę: to klient jest na pierwszym miejscu. Zależy nam na tym, aby byli Państwo w 100% zadowoleni z naszej obsługi, ponieważ to przekłada się na pozytywną opinię i pomaga nam w budowaniu renomy naszego zakładu pogrzebowego.

Na każdym etapie współpracy skupiamy się na Państwa potrzebach, służymy fachową radą, zapewniamy empatyczne podejście naszych pracowników oraz pomagamy w wyborze odpowiednich usług pogrzebowych, również uwzględniając Państwa możliwości finansowe.

A propos finansów: zawsze staramy się zaproponować naszym klientom takie usługi pogrzebowe, które mieszczą się w założonym budżecie. Dobrze wiemy, że coraz więcej osób musi bacznie zwracać uwagę na koszty organizacji pogrzebu, dlatego nigdy nie nakłaniamy do wybierania usług czy funeraliów, na które naszych klientów zwyczajnie nie stać.

Niezwłoczna reakcja

Zaufanie budujemy już na samym początku świadczenia usług pogrzebowych. Przykładamy dużą wagę do tego, aby klienci jak najszybciej otrzymali niezbędną pomoc w chwil śmierci bliskiej osoby. Dlatego udostępniamy numery alarmowe, pod którymi o każdej porze dnia i nocy można wezwać przyjazd zespołu odpowiedzialnego za profesjonalne zaopiekowanie się ciałem i przewiezienie go do zakładowej chłodni.

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych

Śmierć bliskiej osoby zapoczątkowuje całą serię obowiązków formalnych, jakich musi dopełnić rodzina. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim uzyskanie odpisu skróconego aktu zgonu, wcześniej karty zgonu czy – w przypadku pogrzebu wyznaniowego – uzgodnienie szczegółów pogrzebu z parafią. Do tego dochodzą jeszcze takie kwestie, jak wypowiedzenie umów, zamknięcie konta bankowego itd.

W wielu tych sprawach mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, czy to na poziomie doradztwa, wypełnienia odpowiednich wniosków czy transportu samochodowego, co jest szczególnie cenne dla osób nieposiadających własnego auta.  

Bardzo dużym wsparciem dla naszych klientów jest również możliwość obniżenia kosztu organizacji pogrzebu o wysokość zasiłku wypłacanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W takiej sytuacji to my będziemy beneficjentami zasiłku, oszczędzając naszym klientom mnóstwo czasu i nerwów w oczekiwaniu na wypłatę świadczenia.

Przejrzyste zasady

Nie ma mowy o zdobyciu zaufania klientów, jeśli nie gra się w otwarte karty. W firmie Kalla nie pozwalamy sobie na ukrywanie czegokolwiek przed klientami, zwłaszcza na etapie rozliczeń. Wszystkie usługi pogrzebowe są szczegółowo wyceniane i klient poznaje ich koszt jeszcze przed zawarciem umowy. Dzięki temu eliminujemy ryzyko niemiłych niespodzianek, które mogłyby zepsuć całe wrażenie z profesjonalnej organizacji uroczystości pogrzebowej.

Zapewniamy kompleksową organizację

Większość naszych klientów oczekuje, że zdejmiemy z ich barków wszystkie obowiązki związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, gwarantując kompleksową obsługę w zakresie m.in. transportu i przygotowania ciała do pogrzebu, transportu gości, dostarczenia kwiatów, sprzedaży funeraliów (trumny, urny, dewocjonalia) czy kremacji zwłok.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla naszych klientów, którzy mogą w spokoju przeżywać żałobę i nie kłopotać się żadnymi sprawami bezpośrednio czy pośrednio związanymi z przygotowaniami do pogrzebu.

Cieszymy się doskonałą opinią klientów

W dobie Internetu mogą Państwo bardzo łatwo i szybko nie tylko wyszukać zakłady pogrzebowe w Warszawie, ale także zweryfikować ich profesjonalizm. Wystarczy sprawdzić opinie dotychczasowych klientów, którzy już zaufali danej firmie pogrzebowej.

Pod tym względem zakład pogrzebowy Kalla zdecydowanie wyróżnia się na tle całej stołecznej konkurencji. Jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych domów pogrzebowych w Warszawie Wola i Warszawie Mokotów. Mogą się Państwo o tym przekonać np. zaglądając na naszą wizytówkę w wyszukiwarce Google i czytając doskonałe opinie zostawione przez klientów zadowolonych z jakości świadczonych przez nas usług.  

Organizujemy również pogrzeby poza Warszawą

Choć firma Kalla przede wszystkim świadczy usługi pogrzebowe w Warszawie Mokotów i Warszawie Wola, to z naszej oferty mogą skorzystać również klienci spoza stolicy. Uruchomiliśmy biuro naszego zakładu pogrzebowego w Piasecznie, którego pracownicy służą Państwu fachowym doradztwem i pełnym wsparciem na etapie organizacji pogrzebu.