Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Usługi pogrzebowe w Warszawie: kiedy warto powierzyć wszystkie przygotowania zakładowi pogrzebowemu?

Obecnie profesjonalne zakłady pogrzebowe są w stanie zdjąć z barków swoich klientów wszystkie przykre obowiązki związane z przygotowaniami do ceremonii pożegnania. Kompleksowa obsługa jest niezwykle wygodna dla pogrążonej w żałobie rodziny. W Kalla, renomowanej firmie pogrzebowej w Warszawie, regularnie otrzymujemy zapytania o możliwość przejęcia wszystkich, nawet najdrobniejszych spraw okołopogrzebowych, dzięki czemu klienci nie muszą się niczym zajmować, a ich zaangażowanie ogranicza się w zasadzie tylko do przyjścia na pogrzeb.

Nie jest to wcale nic niezwykłego i na taki wariant obsługi decyduje się coraz więcej klientów. W tym poradniku podpowiadamy, kiedy warto powierzyć wszystkie przygotowania do uroczystości wynajętemu zakładowi pogrzebowemu.

Brak czasu

Podstawowym powodem, dla którego warto w 100% zdać się na obsługę zakładu pogrzebowego, jest brak czasu na zajęcie się przygotowaniami do uroczystości. To wcale nie jest taki rzadki przypadek. Żyjemy w niezwykle szybkich czasach, w których wielu z nas ma problem z wygospodarowaniem choć chwili dla siebie czy dla bliskich. Szczególnie dotyczy to osób zajmujących odpowiedzialne stanowiska, mających własne biznesy, a przy tym cały dom na głowie.

Jeśli nie mogą sobie Państwo pozwolić na to, aby w pełni skupić się na organizacji pogrzebu kogoś bliskiego, to zawsze rozsądniej będzie skorzystać z profesjonalnej usługi świadczonej przez doświadczony zakład pogrzebowy.

Brak doświadczenia

Osoby, które nigdy wcześniej nie zajmowały się organizacją uroczystości pogrzebowej, bardzo często preferują powierzenie wszystkich etapów przygotowań profesjonalnej firmie. Jest to w pełni zrozumiałe, a nawet można uznać takie podejście za odpowiedzialne.

Zamiast poświęcać czas na czytanie poradników, konsultowanie się z bardziej doświadczonymi znajomymi itd., lepiej jest zdać się na profesjonalizm zakładu pogrzebowego – a już na pewno takiego z polecenia, do którego można mieć pełne zaufanie.

Zbyt silne emocje

Organizacji uroczystości pogrzebowej mogą towarzyszyć bardzo silne emocje – i zwykle tak właśnie jest. Regularnie zdarza się, że do naszego biura przychodzą klienci, którzy w trakcie rozmowy z doradcą nie są w stanie zebrać myśli i szczegółowo określić swoich oczekiwań. W pełni to rozumiemy, dlatego w takich sytuacjach rekomendujemy skorzystanie z kompleksowej obsługi i pełne zdanie się na nasz zakład pogrzebowy.

Jest to korzystne rozwiązanie z punktu widzenia osób, które wolą skupić się na przeżywaniu żałoby, są w szoku po stracie kogoś bliskiego i nie potrafią zmusić się do zaangażowania się w organizację uroczystości pogrzebowej.

Przeszkody logistyczne

Prozaicznym powodem, dla którego wielu naszych klientów w 100% zdaje się na profesjonalizm firmy pogrzebowej Kalla, jest to, że mieszkają na drugim końcu Polski i zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić na np. spędzenie całego tygodnia w Warszawie, by dopilnować wszystkich szczegółów organizacji uroczystości pożegnalnej.

W takiej sytuacji wręcz standardem jest powierzenie wszystkich obowiązków organizacyjnych zakładowi pogrzebowemu. Szczegóły można omówić telefonicznie, podobnie jak wyrazić własne oczekiwania względem np. charakteru i oprawy uroczystości.

Oczekiwanie perfekcyjnej organizacji

Jeśli Państwa celem jest pożegnanie bliskiej osoby w sposób nie tylko godny, ale też efektowny, gdzie każdy element uroczystości pogrzebowej jest zapięty na ostatni guzik, to warto skorzystać z kompleksowej obsługi doświadczonego zakładu pogrzebowego.

Usługa realizowana przez profesjonalistów daje pewność satysfakcji po stronie klientów. Wszystkie szczegóły są uzgadnianie przed przystąpieniem do prac, omawiany jest scenariusz uroczystości, dzięki czemu zakład pogrzebowy postępuje ściśle według wskazówek zleceniodawców. Takie pogrzeby z reguły robią ogromne wrażenie na gościach i są długo wspominane w rodzinie.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty firmy Kalla

Kalla to jeden z najbardziej doświadczonych i renomowanych zakładów pogrzebowych w Warszawie Wola i Warszawie Mokotów. Na stołecznym rynku jesteśmy obecni od 1990 roku, ciesząc się doskonałą opinią klientów.

Najważniejsze zasady, jakimi kierujemy się w ramach obsługi pogrzebów, to:

  • Rzetelność;
  • Empatia;
  • Zaangażowanie;
  • Profesjonalizm;
  • Szczegółowość;
  • Uczciwość;

Powierzając nam kompleksową organizację pogrzebu bliskiej Państwu osoby mogą mieć Państwo pewność, że uroczystość będzie w pełni zgodna z oczekiwaniami i ustaleniami. Zapewniamy fachową obsługę ze strony indywidualnego doradcy, a także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych, kościelnych czy cmentarnych.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pogrzebowych w Warszawie Mokotów i Warszawie Wola oraz do bezpośredniego kontaktu z naszymi biurami. Doradcy Kalla udzielą Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.

Z kolei klientów spoza Warszawy zachęcamy do kontaktu z biurem naszego zakładu pogrzebowego w Piasecznie.