Zadzwoń do nas

od 30 lat na rynku...

Biura zakładu pogrzebowego Kalla w Warszawie. Jesteśmy blisko naszych klientów

Kalla, renomowana firma pogrzebowa w Warszawie, od 1990 roku zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę pochówków wyznaniowych i bezwyznaniowych (humanistycznych), tradycyjnych, jak i poprzedzonych spopieleniem ciała. Cieszymy się doskonałą opinią i należymy do najchętniej wybieranych zakładów w stolicy, na co niewątpliwie duży wpływ ma dostępność naszych biur. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w różnych dzielnicach Warszawy, jak i na terenie gminy Piaseczno, zapewniamy naszym klientom możliwość uzyskania bezpośredniej, fachowej i rzetelnej pomocy w bardzo trudnym momencie śmierci bliskiej osoby.

W kolejnym artykule poradnikowym przedstawiamy lokalizacje biur naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie, co ułatwi Państwu znalezienie tego znajdującego się najbliższej miejsca Państwa zamieszkania.

Warszawa Mokotów

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie Mokotów posiada dwa biura działające na terenie tej dzielnicy. Pierwsze mieści się przy ulicy Puławskiej 115 lok. 53 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w sobotę od 9 do 12. Chcąc skontaktować się z biurem mogą Państwo skorzystać z całodobowych numerów telefonu: +48 22 121 31 31 lub 503 077 077.

Drugie biuro na warszawskim Mokotowie mieści się przy ulicy Gagarina 23 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Mogą się z nim Państwo skontaktować pod numerami +48 22 841 91 00 oraz 501 077 077.

Warszawa Wola

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie Wola mieści się przy ulicy Zegadłowicza 1, świadcząc profesjonalne usługi pogrzebowe nie tylko na rzecz mieszkańców tej dzielnicy. Pracownicy biura czynnego w godzinach od 8:30 do 16:30 każdego dnia odbierają wiele telefonów od osób z innych rewirów Warszawy, które potrzebują rzetelnych informacji, wskazówek czy po prostu szukają pomocy w obliczu śmierci kogoś bliskiego.

Zachęcamy do osobistej wizyty w biurze w Warszawie Wola lub do wcześniejszego kontaktu telefonicznego pod numerami +48 22 631 01 10 oraz 502 077 077.

Piaseczno

Nasz dom pogrzebowy nie ogranicza się wyłącznie do organizacji pogrzebów w stolicy. Świadczymy profesjonalną obsługę także uroczystości odbywających się poza granicami Warszawy. W tym celu uruchomiliśmy biuro zakładu pogrzebowego w Piasecznie, mieszczące się przy ulicy Powstańców Warszawy 25.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Na miejscu zastaną Państwo wykwalifikowanych pracowników, którzy udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat oferty oraz pomogą w podjęciu trudnych decyzji odnośnie do wyboru elementów oprawy pogrzebowej.

Zachęcamy również do wcześniejszego kontaktu telefonicznego z biurem pod numerami telefonów +48 22 757 02 04 lub +48 22 737 00 07 – są to telefony czynne całodobowo.

Antoninów (gmina Piaseczno)

Zakład pogrzebowy Kalla ma również drugie biuro na terenie gminy Piaseczno, dokładnie w Antoninowie, które działa na terenie Cmentarza Komunalnego Południowego. Można się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem +48 22 757 02 04. Pracownicy biura udzielą Państwu informacji na temat szczegółów oferty, jak również przyjmą zgłoszenie o śmierci bliskiej Państwu osoby (telefon jest czynny całodobowo).

Zapraszamy do kontaktu z biurem zakładu pogrzebowego Kalla w Antoninowie w gminie Piaseczno.

Kalla to gwarancja perfekcyjnej organizacji uroczystości pogrzebowej

Zespół zakładu pogrzebowego Kalla ma ponad 30-letnie doświadczenie w organizowaniu pogrzebów w Warszawie i regionie. Jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych domów pogrzebowych w stolicy, zapewniając kompleksową obsługę uroczystości, z zadbaniem o każdy detal, włącznie z transportem zwłok, profesjonalnym przygotowaniem ciała do pochówku, dostarczeniem kwiatów czy dowolnych funeraliów.

Już teraz zapraszamy do kontaktu z wybranym biurem naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie i Piasecznie oraz do skorzystania z naszej usługi Personalnej Obsługi Klienta, która gwarantuje najwyższy komfort organizacji pochówku.